Dark Sky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pridružite se ovom svijetu vukodlaka, vampira i ljudi!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Prašumsko jezero

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Werewolf Queen
Admin
Werewolf Queen


Posts : 314
Join date : 2011-07-01
Age : 29

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptySat Jul 02, 2011 2:15 pm

Jezero prekrasne zelenkaste boje , duboko. Svake noći u njemu se oslikava mjesec..Ono je glavno okupljalište vukodlaka.


Prašumsko jezero Dma3c9
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 268
Join date : 2011-07-01

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptyMon Jul 04, 2011 3:59 pm

Rea je došla blizu jezera i divila se prirodi.
Back to top Go down
https://darksky.rpg-board.net
Werewolf Queen
Admin
Werewolf Queen


Posts : 314
Join date : 2011-07-01
Age : 29

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptyMon Jul 04, 2011 4:01 pm

Pandora i Nyan su zajedno dotrčali ovdje ( vučji oblik)
Inače Pandora ima krvne veze s Nyanom...Neka rodbina.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 268
Join date : 2011-07-01

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptyMon Jul 04, 2011 4:06 pm

Rea je primjetila Pandoru. Ah, s drugim je vukom. Drago mi je što je uspijela naći nekog prijatelja.
Rea je postala stopljena s prirodom i počela je pjevati pjesme te su ptice s grada cvrkutale u ritmu pjesmu.
Back to top Go down
https://darksky.rpg-board.net
Werewolf Queen
Admin
Werewolf Queen


Posts : 314
Join date : 2011-07-01
Age : 29

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptyMon Jul 04, 2011 4:08 pm

Obadvoje su primjetili Reu...Obadvoje ju poznaju...Bar nekoliko...
Ljudska ženka nas nebi trebala viditi , misliš da se neče začuditi divovskim vukovima? , pomisli Nyan. " Ne brini , znam ju..Dobra je..Spasila me"-pomisli Pandoraio.
Nyan je šuti. Pandora se počela približavati Rei , i kao vuk je imala crno perje u kosi tj. u dlaci iza uha.


Last edited by Werewolf Queen on Sat Jul 16, 2011 9:30 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 268
Join date : 2011-07-01

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptyMon Jul 04, 2011 4:11 pm

Rea je primjetila ponovno Pandoru i nasmiješila se.
"Ej, jesi dobro?" upita ju veselo
Back to top Go down
https://darksky.rpg-board.net
Werewolf Queen
Admin
Werewolf Queen


Posts : 314
Join date : 2011-07-01
Age : 29

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptyMon Jul 04, 2011 4:14 pm

Pandora joj se sve više približavala...Činila se sve veća i veća. Dok joj se na kraju nije potpuno približila... Bila je zastrašujuća no i prekrasna. Pandora je promatrala Reu.
Nyan je nekuda nestao.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 268
Join date : 2011-07-01

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptyMon Jul 04, 2011 4:19 pm

Rea se nekako malo uplašila zbog njezine veličine ali su joj njezine oči bile prekrasne. Gledala ju je ravno u oči ali su joj noge klecale od straha.
Ok smiri se neće se ništa dogoditi, ona je dobra, budi hrabra, to je samo vuk i napada ako i ja nju napadnem.
Udahnula je duboko.
"Imaš lijepo bijelo krzno. I perje?" odjednom se začudila
Back to top Go down
https://darksky.rpg-board.net
Werewolf Queen
Admin
Werewolf Queen


Posts : 314
Join date : 2011-07-01
Age : 29

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptyMon Jul 04, 2011 4:20 pm

Pandora se spustila , legla je kraj nje gledajući ju u oči.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 268
Join date : 2011-07-01

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptyMon Jul 04, 2011 4:27 pm

Rea se začudila i onda je sama od sebe sjela kraj nje. Osjetila je da je se ne mora bojati i gledala ju je nasmiješeno. Pružila je ruku da ju podraga, ali se ruka sama od sebe tresla.
Back to top Go down
https://darksky.rpg-board.net
Werewolf Queen
Admin
Werewolf Queen


Posts : 314
Join date : 2011-07-01
Age : 29

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptyMon Jul 04, 2011 4:28 pm

Pandora primakne glavu do njezine ruke.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 268
Join date : 2011-07-01

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptyMon Jul 04, 2011 4:31 pm

Rea je osjetila nekakvo olakšanje i nastavila ju dragati.
"Wow, kakvo krzno" divila se
Back to top Go down
https://darksky.rpg-board.net
Werewolf Queen
Admin
Werewolf Queen


Posts : 314
Join date : 2011-07-01
Age : 29

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptyMon Jul 04, 2011 4:32 pm

Pandora zažmiri i položi glavu na šape...
Ovako ti se odužujem , kontakt s natprirodnim.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 268
Join date : 2011-07-01

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptyMon Jul 04, 2011 4:47 pm

"Haaaa... Imala sam jednom psa dok sam bila mala" započela je pričati
"Kada je moj tata još bio živ i kada je mama voljela pse"
"Na izletu blizu ovog jezera smo tata, mama i ja došli i jedne noći smo čuli šuškanje. Tata je izašao van i napala ga je zvijer tvoje veličine. Nismo vidjeli šta je, ali smo čuli jecanje, lavež, lajanje i tatu kako viče. Mama je htjela pomoći tati ali joj je tata vikao da ostane u šatoru. Mama me je sakrila pod deku i stisnula uz sebe. Tata se te noći nije vratio, a ujutro ga nije bilo." pričala je pokušavajući ostati nasmijana
"Mama je poslije toga bila u depresiji par mjeseci a onda je uzela mog psa koji je bio štene, stavila ga u crnu vreću i bacila u rijeku. Od onda sam počela mrziti mamu i nisam više htjela imati pse da se to i njima ne dogodi" završila je priču
"Pa me je malo strah kada sam ovdje s tobom al te nisam mogla ostavit na planini da umreš, ne?" nasmiješi se od srca dragajući ju
Back to top Go down
https://darksky.rpg-board.net
Werewolf Queen
Admin
Werewolf Queen


Posts : 314
Join date : 2011-07-01
Age : 29

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptyMon Jul 04, 2011 4:49 pm

Pažljivo je slušala priču. Liznu je po licu. Osmijehne se vučji.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 268
Join date : 2011-07-01

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptyMon Jul 04, 2011 4:55 pm

Rea se nasmije.
"A i čini mi se da si abnormalno velika, kao vukodlak" kaže važno i rukama pokaže veličinu
"Samo što su takve stvari presmješne jer su čudne pa ne vjerujem u njih" kaže i nasmije se
Dirala joj je perja i čudila im se.
Back to top Go down
https://darksky.rpg-board.net
Werewolf Queen
Admin
Werewolf Queen


Posts : 314
Join date : 2011-07-01
Age : 29

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptyMon Jul 04, 2011 4:59 pm

Pandora se uozbilji.
To je istina , a možda ćeš i ti to moći okusiti , Nyan je bacio oko na tebe.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 268
Join date : 2011-07-01

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptyMon Jul 04, 2011 5:11 pm

"Ali ono što me zanima kako si dospijela na onu planinu s tolikim ozljedama" nadoda
"Samo što ne možeš pričati pa mi onda reči, što je tužno" kaže i uzdahne
"Sjećam se da mi je tata volio pričati strašne priče po noći i onda me je bilo strah pa je onda spavao sa mnom" kaže pustolovno
"Kao, pričao je o jednom čudovištu, mislim da je bio vampir ako se ne varam. Rekao je da je taj vampir mlatarao selom i ponašao se kao čovjek, sve dok jednog dana nije došao u krčmu i počeo ubijati sve ljude uokolo i pio im je krv. Poslije toga je potpuno poludio i ubio cijelo selo, i niti jednu kap krvi nije ostavio na podu, sve je popio, djecu, majke i očeve, ali je onda došao do jedne kuće gdje je živjela mlada cura. Zvala se Miranda i vampir se zaljubio u nju. Samo nju je ostavio da živi i nije mu bilo žao što je ubio cijelo selo. Oteo je Mirandu i odveo ju u svoj dvorac. Dvorac je bio velik a Miranda se užasno bojala tog vampira, nakon što je vidjela svoje roditelje ubijene, i svoju mlađu sestru. Vampir je imao jedno dijete sa Mirandom, i to dijete je bilo polu čovjek i polu vampir, ali Miranda je još uvijek mrzila tog vampira. Sve do jednog dana kada tog vampira više nije bilo. Njegov dvorac je nestao ali ga se samo Miranda i njezino dijete sjećalo. Dijete je napisalo knjigu o tom životu i na kraju je stavilo rečenicu "Poslije svega što mi je mama ispričala, probudio sam se stoječki, a mama je bila ispod mene, sva u krvi prelivena, s puno duplih uboda po tijelu, rasparane odjeće i nasmijanog lica. U šaci je imala poruku u kojoj mi je poručila da moram živjeti, pa sam to i napravio". Poslije te priče više nisam htjela slušati strašne priče, pa je tata ipak morao spavati sa mnom" kaže i strese se od straha, bila je blijeda
Back to top Go down
https://darksky.rpg-board.net
Werewolf Queen
Admin
Werewolf Queen


Posts : 314
Join date : 2011-07-01
Age : 29

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptySat Jul 16, 2011 12:36 pm

Pandora je pažljivo slušala. Gromoglasno je zarežala na riječ vampir.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 268
Join date : 2011-07-01

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptySat Jul 16, 2011 9:21 pm

Rea se začudila.
"Ne voliš vampire?" upitala ju je
Back to top Go down
https://darksky.rpg-board.net
Werewolf Queen
Admin
Werewolf Queen


Posts : 314
Join date : 2011-07-01
Age : 29

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptySat Jul 16, 2011 9:23 pm

Ooo. Ne znaš kako.-namrgodi se.
Kada bi se samo mogla transformirat , shvatila bi me , no moji bi me ubili.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 268
Join date : 2011-07-01

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptySat Jul 16, 2011 9:30 pm

Rea začuđenog lica postavi obrve prema čelu te se nasmiješi nekako nesigurno.
"Ne znam zašto ih baš ne voliš jer tako izgledaš" započne
"Ali kada bih ja mogla, htjela bih isprobati biti barem jedna od vampira ili vukodlaka, samo na jedan dan" kaže
"Obadvije klase su nekako misteriozne i tajanstvene, iako se čine nestvarnim i opasnim. Sigurna sam da svaki čovjek barem želi to jedanput isprobati" reče sigurno gledajući u nebo prekriveno zvijezdama
Back to top Go down
https://darksky.rpg-board.net
Werewolf Queen
Admin
Werewolf Queen


Posts : 314
Join date : 2011-07-01
Age : 29

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptySat Jul 16, 2011 9:33 pm

Ne , rekla bi da smo čudovišta , kao i svi ljudi. Ne mogu si to dopustiti.
Promatrala ju je

Nyan ih je pažljivo romatrao iz daleka...čovjek ga nije mogao vidjeti ali Pandora ga je mogla nanjušiti. čuo je sve njezine misli.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 268
Join date : 2011-07-01

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptySat Jul 16, 2011 9:46 pm

"No ajd, da te više ne zamaram svojim pričama idem" kaže i ustane se
Rukama obriše prašinu sa svojih noga.
"Dakle, vidimo se" kaže nasmiješeno i mahne te krene prema izlazu [nije ošla]
Back to top Go down
https://darksky.rpg-board.net
Werewolf Queen
Admin
Werewolf Queen


Posts : 314
Join date : 2011-07-01
Age : 29

Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero EmptySat Jul 16, 2011 9:47 pm

Pandora se osmijehne vučiji. Brzim orakom nestane.
Nyan je još bio tu. Osvrtao se je.
Back to top Go down
Sponsored content





Prašumsko jezero Empty
PostSubject: Re: Prašumsko jezero   Prašumsko jezero Empty

Back to top Go down
 
Prašumsko jezero
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Planinsko jezero

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dark Sky :: Vučji teritorij :: Prašuma(Teritorij čopora Shadow)-
Jump to: